#actbalticway

#actbalticway

Par godu Baltijas ceļa trīsdesmitajai gadadienai Latvijas Institūts publicē īsfilmu "Act Baltic Way"

Īsfilmas radošā ideja balstās uz iespēju vārdu salikumu "Baltic way" tulkot arī kā "Baltijas stils". Filma rosina vērtēt, kā "Baltic way" darbotos šodien – politikā, sadzīvē, attiecībās un citur.  Latvijas, Igaunijas un Lietuvas cilvēku mierpilnā, bet mērķtiecīgā sadošanās rokās atbildīgā un nevardarbīgā veidā, pievērsa pasaules uzmanību Baltijas valstu situācijai un risināja problēmu. "Act Baltic Way" ir aicinājums uz apzinātu rīcību šodien, -laikā, kad protesta jēdziens pasaulē arvien biežāk saistās ar agresiju, grautiņiem, terora aktiem vai citām negatīvām izpausmēm, ko redzam dzīvē vai ziņās.

RADADA komanda sadarbībā ar Latvijas Institūtu radījuši dizainu t-krekliem, kas simbolizē #actbalticway ideju - sadoties rokās, nevardarbīgā veidā vienojoties pret negatīvajām lietām ar ko sastopamies ikdienā.

T-kreklu dizains radīts iedvesmojoties no īsfilmas kadriem, kur jaunieši sadodas rokās. Izveidojām trafaretus kreklu apdrukai un katru kreklu apdrukājam rokas sietspiedes tehnikā. 

 #actbalticway t-shirt

Older Post
Newer Post
Close (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

NEWS

..new designs, new prints...

For your beautiful summer, holidays and daily activities

Search

Your cart is currently empty.
Shop now