JAUNUMI

Ziemassvētku dāvanām RADADA 2020

Ziemassvētku dāvanām RADADA 2020

Katru gadu jau kā tradīcija ir pārvērst RADADA darbnīcu Skrīveros par Ziemassvētku dāvanu namiņu, kur piedāvājam sarūpēt dāvanas sev un saviem mīļajiem. Tikai Latvijā radīta produkcija, lielākā daļa piedāvājums ir no Skrīveriem un tuvākajiem novadiem. Mums patīk radīt svētku noskaņu un vienmēr laipni uzņemam ciemiņus savā darbnīcā. Pie mums var iegādāties dabīgo kosmētiku, ādas jostas un citus izstrādājumus, sojas vaska sveces, koka svečturus, tējas un garšvielas, dabīgas sulas, smaržīgas piparkūkas, spēles un rotaļlietas bērniem, auskarus un citus aksesuārus, saldumus, dizaina priekšmetus un protams RADADA radītos apģērbus visai ģimenei. Gaidīsim ciemos katru darba dienu no 9-18. Uz tikšanos!    

Read more →


Skatuves tērpi

custom order handprinted skatuves tērpi

Skatuves tērpi

2020.gadu esam iesākuši pieņemot izaicinājumu gatavot skatuves tērpus vairākiem dziedošiem kolektīviem. Katrs ansamblis vai kolektīvs, kas mūs uzrunāja, ir ar savu raksturu un stāstu. Katram veidojam individuāla dizaina tērpus un zīmējam savus rakstus, atkarībā no kolektīva vēlmēm un mērķa. Pirmais mūs apģērbtais ansamblis Pigoriņi jau izbaudīja uzstāšanos jaunajos tērpos uz VEF kultūras pils skatuves, kur Zinta Žvarta jubilejas koncertā uzstājās kopā ar grupu Big Al & The Jokers. Rezultāts košs un jautrs kā paši mākslinieki!

Read more →


PROVINCE

PROVINCE

Gandrīz Tautumeita - tā RADADA saimnieci nodēvēja raidījuma PROVINCE veidotāji, kas Skrīveros viesojās 2019.gada vasaras nogalē. Tas bija milzīgs prieks un pagodinājums reizē, ka tieši mūsu darbnīca tika izvēlēta kā vieta, ko parādīt plašākai auditorijai. Tik liels satraukums bija pirms filmēšanas dienas, vai būs ko rādīt un stāstīt, vai citiem liksies interesanti tas mūsu sirds darbs, ko darām ar prieku.. un vai pucēties (sievišķīgās problēmas :D).. Bet, kad satikām filmēšanas komandu, sapratām, ka varam būt īstas kā esam un viss satraukums pazuda, uzreiz atradās vārdi, ko gribās pastāstīt un teikt..un īstenībā ir tik daudz ko stāstīt, jo viss tak pašu...

Read more →


Ziemassvētki 2019

Ziemassvētki 2019

Jau kā tradīcija veidojās katru gadu pirms Ziemassvētkiem aicināt citus amatniekus un radošus cilvēkus savus skaistos darinājumus atvest uz mūsu darbnīcu Skrīveros. Šeit mēs pārvēršam savas darbnīcas telpas par Ziemassvētku namiņu, kur ar katru gadu arvien vairāk un vairāk apmeklētāji izvēlās dāvanas saviem mīļajiem radiem un draugiem. Lai svētku noskaņa būtu vēl īpašāka un atmiņā paliekoša, mūsu darbnīcas garāžu bijām pārvērtuši par fotostudiju, kur šoreiz apmēram 60 ģimenes un draugu kompānijas ļāvās Ziemassvētku burvībai un ieguva sirsnīgas foto atmiņas pie svētku eglītes. Protams, nekas nespēj tā ieraut svētku noskaņojumā kā skaistas Ziemassvētku dziesmas, tāpēc aicinājām muzikāli mūs priecēt Ivo Grīsniņu...

Read more →


#actbalticway

#actbalticway

RADADA komanda sadarbībā ar Latvijas Institūtu radījuši dizainu t-krekliem, kas simbolizē #actbalticway ideju - sadoties rokās, nevardarbīgā veidā vienojoties pret negatīvajām lietām ar ko sastopamies ikdienā.

Read more →